Львів’янка здобула "бронзу" чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное

Христина Осіпчук — вихованка СДЮСШОР-1 з веслування та важкої атлетики

У суботу, 3 вересня, українки здобули бронзову медаль чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів. Зокрема, нагороду на змаганнях, що проходять в Угорщині, виборола львів’янка Христина Осіпчук.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Разом із представницею міста Лева бронзу здобули Ксенія Романчук, Ірина Федорів та Тетяна Смиловенко. Дівчата виступали у каное-четвірці на 500 метрів.

Додамо, що Христина Осіпчук — вихованка СДЮСШОР-1 з веслування та важкої атлетики. Її першим тренером є Володимир Бартко, а зараз спортсменка тренується під керівництвом Романа Дмитришина.

Нагадаємо, Діана Дудин зі Стрийщини здобула “срібло” чемпіонату Європи з боксу серед школярів у ваговій категорії до 51 кг. У фіналі вона за одностайним суддівським рішенням поступилася Розанні Байкрофт з Англії і стала срібною призеркою турніру в турецькому місті Ерзурум.

Крім того, уродженка Львівщини здобула “бронзу” на чемпіонаті світу з вільної боротьби.