Психологів Львівщини навчають працювати з травмою

Психологів Львівщини навчають працювати з травмою

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation спільно з Ізраїльською коаліцією травми розпочав навчальний курс для психологів Львівщини

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation спільно з Ізраїльською коаліцією травми розпочав навчальний курс для психологів ІРЦ Львівщини за спеціалізацією "Кризова психологічна допомога". Проєкт реалізують за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації. Про це йдеться на сайті Львівської ОВА.

"Мета проєкту — поділитися з українськими психологами дієвими техніками кризової допомоги, що необхідні при роботі з внутрішньо переміщеними особами різних вікових категорій під час війни", — пояснюють у ЛОВА.

Там додають, що на курсі навчаються 49 психологів, з них 34 з Інклюзивно-ресурсних центрів Львівської області. Відтак, створено дві навчальні групи, які будуть проходити навчання протягом червня.

"Ми усвідомлюємо, що в час воєнного стану є необхідність підготовки психологів для роботи з людьми, які перебувають у стані травми. Всі ми переживаємо цю ситуацію непросто. Понад 60% українців потребують психологічної підтримки. І зважаючи на те, що Львівщина приймає значну частину ВПО, взаємодіє з ними, нам важливо розуміти, як спілкуватися, та як поводитися з людьми, які травмовані війною. Саме тому ми відчуваємо необхідність проведення курсів для психологів, особливо від фахівців Ізраїльської коаліції травми, які допомагають підготувати психологів ІРЦ" —, розповідає заступниця директора освіти і науки Львівської військової адміністрації Ольга Котовська.

Нагадаємо, що Львівська область стала одним із ключових українських регіонів, що надав прихисток вимушеним внутрішнім переселенцям, які покинули свої домівки через вторгнення росії в Україну. За загальними оцінками, від початку війни Львів і Львівщина прихистили близько 450-500 тисяч людей.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності