У Росії оголосили в розшук двох топчиновників — вихідців зі Львова

В Росії розшукують двох українських ексчиновників.

У січні 2024 року російський Слідчий комітет заочно звинуватив їх у фінансуванні АТО з державного бюджету

У Росії оголосили у розшук двох колишніх українських топчиновників, які є вихідцями зі Львова. Про це “Телеграфу” стало відомо із бази даних російського МВС.

Йдеться про колишнього міністра фінансів Олександра Шлапака та колишнього голову Нацбанку Степана Кубіва. Російські пропагандисти зазначають, що причина для оголошення в розшук поки невідома, проте ще в січні 2024 року російський Слідчий комітет заочно звинуватив Шлапака та Кубіва, які перебували у складі Ради національної безпеки й оборони, у фінансуванні АТО з державного бюджету. Пропагандисти пишуть, що через це нібито постраждало населення окупованих територій.

Хто такі Шлапак та Кубів

Олександр Шлапак, хоч і є уродженцем російського Іркутська, мешкав у Львові. Був міністром фінансів України з 27 лютого до 2 грудня 2014 року. Крім того, у 2016-2017 роках очолював правління "ПриватБанку".

Колишній народний депутат сьомого та восьмого скликань Степан Кубів з 24 лютого по 19 червня 2014 року керував Національним банком України. Раніше Кубів був також депутатом Львівської обласної ради, згодом з 16 квітня 2016 року по 29 серпня 2019 року — перший віцепрем'єр-міністр України.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності