iPhone можна буде використовувати як платіжний термінал

iPhone можна буде використовувати як платіжний термінал

Нова функція з'явиться цього року

Компанія Apple дозволить використовувати свої смартфони як платіжний термінал. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Нова функція "Tap to Pay" стане доступною вже цього року та дозволить підприємцям приймати безконтактні платежі через iPhone.

"Нова можливість дозволить мільйонам продавців у США, від малого бізнесу до великих роздрібних продавців, використовувати свій iPhone, щоб безперешкодно та безпечно приймати Apple Pay, безконтактні кредитні та дебетові картки та інші цифрові гаманці за допомогою простого дотику до свого iPhone", - розповідають в Apple.

Підприємцям не знадобиться додаткове обладнання або платіжний термінал. Для того, щоб скористатись новою функцією необхідно буде лише встановити застосунок. Вона працюватиме лише на пристроях iPhone XS або новіших моделях.

Усі трансакції, здійснені за допомогою функції Tap to Pay на iPhone, шифруються та обробляються за допомогою Secure Element, і, як і в випадку з Apple Pay. Тобто, компанія Apple не знає деталей про покупку та оплату.

Нагадаємо, Lviv.media розповідало, що з 1 січня цього року підприємці, які сплачують єдиний податок, повинні мати касові апарати.

Встановлювати термінали повинні ФОПи 2-4 групи на єдиному податку, незалежно від обороту і сфери діяльності. До цих категорій відноситься малий бізнес у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Передусім, це підприємці з річним доходом понад 1 млн гривень. Про те, які бувають термінали детальніше за посиланням.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності