• Головна
  • Новини
  • Львівський магазин «Трембіта» увійшов до Книги рекордів України

Львівський магазин «Трембіта» увійшов до Книги рекордів України

Львівський магазин «Трембіта» увійшов до Книги рекордів України

Магазин працює з 1911 року без зміни місцерозташування.

Магазин музичних інструментів «Трембіта», що на вул. Коперника у центрі Львова, увійшов до Книги рекордів України. Магазин встановив рекорд як найдавніший салон музичних інструментів, що не змінював своє місцезнаходження.

У 1911 році у цьому приміщенні була заснована велика крамниця музичних інструментів та графоманів «Мелодія». У повоєнні роки в приміщенні діяла музична школа, а в 60-ті почав працювати магазин музичних інструментів «Трембіта».

У 1992 році на базі магазину було утворено ТзОВ «Фірма Орфей». У 2014 році магазин закрили на ремонт, і вже через рік оновлена «Трембіта» знову запрацювала.

"Це унікальний факт для України, що магазин, спеціалізований саме на музичних інструментах, стільки часу, фактично понад 100 років, перебуває в центрі Львова на цій локації», - зазначив експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Нагадаємо, нещодавно на Lviv Coffee Festival обрали найкращу кав’ярню міста. Нею стало Kredens Cafe. Найкращою Art кав’ярнею стала Кав’ярня-галерея «Штука».  SDV Coffee  визнали найбільш стильною кав’ярнею.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності