У Львівській політехніці запрацював Науково-дослідний центр інженерії та робототехніки

У Львівській політехніці запрацював Науково-дослідний центр інженерії та робототехніки

Студенти університету зможуть самостійно виготовляти деталі для своїх проєктів та здобувати практичний досвід

У Національному університеті “Львівська політехніка” відкрили Науково-дослідний центр інженерії та робототехніки. Облаштувати його вдалося завдяки фінансуванню від USAID Україна. Центр коштував близько 500 тис. доларів, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у четвер, 27 червня.

У новому центрі є лабораторія робототехніки, інклюзивна лабораторія для науковців з порушеннями зору, а також лабораторії аналізу та обробки металу. Центр може слугувати додатковою базою для підприємств Львівщини, які займаються фрезеруванням та металообробкою, а також основою для спільних досліджень університету і бізнесу.

Облаштування центру коштувало близько 500 тис. доларів. Проєкт вдалося реалізувати завдяки фінансуванню від USAID Україна в межах проєкту “Економічна підтримка України”.

“Завдяки високоточному обладнанню, студенти зможуть займатися машинобудуванням аж до виготовлення найдрібніших деталей. Якщо донедавна вони вивчали все лише за комп’ютерами, то тепер братимуть участь у реальному виробничому процесі, а після закінчення університету, одразу зможуть братися до роботи як фахівці, які мають практичний досвід”, — додав Максим Козицький.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності