На Львівщині з'явився новий центр допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства

На Львівщині з'явився новий центр допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства

Тут можна отримати прихисток на період до 10 днів, у разі кризової ситуації – до 20 днів. Усі послуги є безкоштовними

На Львівщині відкрили ще один простір для допомоги постраждалим від домашнього насильства. Тут вони зможуть отримати комплексну допомогу та підтримку. Про це 12 червня повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Денний центр соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі відкрили у Новояворівській громаді. Тут в комфортних умовах постраждалі від насильства жінки можуть отримати комплексну допомогу та підтримку.

“Цей простір – місце, де жінки, що зазнали насильства, не тільки почуватимуться в безпеці, а й отримають різнопланові послуги – консультації психолога, соціального працівника, юриста. Тут вони можуть отримати інформацію про послуги інших організацій чи установ, які теж працюють у сфері запобігання та протидії насильству”, — розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Тетяна Крут. 

Також у центрі можна скористатись послугою соціального супроводу, яка сприятиме подоланню або мінімізації наслідків насильства. Усі послуги є безоплатними.

При Центрі є кризова кімната, де створені всі необхідні умови для короткострокового перебування. Тут можна отримати прихисток на час до 10 днів, у разі кризової ситуації – до 20 днів. Приміщення облаштоване для чотирьох осіб, додатково є ліжечко для малюка.

Ініціативу реалізує Фонд ООН у галузі народонаселення в межах проєкту “Посилення надання невідкладних, життєво важливих послуг щодо ґендерно зумовленого насильства та сексуального і репродуктивного здоров’я в Україні” за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги (BHA).

Нагадаємо, 16 квітня у Сокалі відкрили новий Центр соціально-психологічної допомоги для дівчат та жінок, які зазнали насильства за ознакою статі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності