Жителя Стрийщини за домашнє насильство засудили до двох років тюрми

Жителя Стрийщини за домашнє насильство засудили до двох років тюрми

40-річний чоловік протягом тривалого часу знущався над колишньою дружиною та тещею

Мешканця Сколівської територіальної громади Стрийського району за домашнє насильство над колишньою дружиною та тещею засудили до двох років в’язниці. Про це 15 січня повідомила Львівська обласна прокуратура.

Як йдеться у матеріалах слідства, чоловік протягом тривалого часу був безробітний, часто зловживав алкоголем та систематично вчиняв домашнє насильство над жінками.

Районний суд видав обмежувальний припис терміном на 6 місяців. Відповідно до якого чоловіку тимчасово було заборонено спілкуватись, наближатись та перебувати за місцем проживання колишньої тещі”, — йдеться у повідомленні. Однак зловмисник приписом зігнорував та продовжував приїжджати до помешкання колишньої тещі, а згодом знову почав проживати у будинку потерпілої та принижувати і залякувати її.

За публічного обвинувачення Стрийської  окружної прокуратури 40-річного чоловіка визнано винним у домашньому насильстві та умисному невиконанні обмежувального припису суду (ст. 126-1, ст. 390-1 КК України). Його засуджено до 2 років позбавлення волі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності