Душив малолітню дитину: у Львові покарали батька за насильство

Душив малолітню дитину: у Львові покарали батька за насильство
Фото: Freepik

Чоловік заплатить 340 гривень штрафу

У Львові Галицький районний суд призначив покарання місцевому мешканцю за неналежне виконання батьківських обов’язків. Чоловік вчиняв насильство щодо свого малолітнього сина, зокрема душив дитину.

Про це пише zaxid.net.

Відомо, що чоловік вчинив психологічне та фізичне насильство щодо свого малолітнього сина. Обвинувачений душив його, а також притискав до стіни, тримаючи за руки. У матеріалах справи не вказано вік хлопчика, однак малолітньою вважається дитина віком до 14 років.

Поліція склала на чоловіка протоколи про вчинення насильства у сім’ї та невиконання батьківських обов’язків.

З судового реєстру відомо, що чоловік розлучився із своєю дружиною у 2018 році, у шлюбі у них народився один син. Згодом жінка подавала до суду про стягнення аліментів. У 2018 році на чоловіка також складали протокол, бо він у нетверезому стані лаявся до перехожої у Львові жінки, однак тоді суд зробив йому усне зауваження.

На розгляд справи про вчинення домашнього насильства щодо свого сина обвинувачений не прийшов. Суд оштрафував його на 340 грн, а також зобов’язав сплатити судовий збір у розмірі 537 грн. На постанову ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, Городоцький районний суд Львівської області виніс вирок чоловіку, який систематично вчиняє домашнє насильство над сестрою.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності