Мешканця Дрогобиччини ув’язнили через ДТП на вкраденому автомобілі

Мешканця Дрогобиччини ув’язнили через ДТП на вкраденому автомобілі

Скоївши аварію, порушник втік з місця злочину на ще й на вкраденому велосипеді

Мешканця Дрогобиччини Петра Д. судили за викрадення автомобіля та велосипеда. Обвинувачений вкрав авто з подвір’я потерпілого, спричинив аварію та втік з місця злочину на вкраденому велосипеді. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав Петра Д. винним та засудив його до понад п’яти років ув’язнення, йдеться у вироку, оприлюдненому у Єдиному реєстрі судових рішень у понеділок, 10 червня.

Чоловік в’їхав в огорожу на вкраденому авто

За матеріалами справи, злочин трапився пізно ввечері 10 квітня 2024 року. Обвинувачений Петро Д. викрав з подвір’я Галини Ж. велосипед, який належав потерпілій. Після цього крадій поїхав до будинку Романа С. Зловмисник виявив, що потерпілий залишив свій автомобіль ВАЗ 21099 на подвір’ї незамкненим та з ключами всередині. Петро Д. вирішив цим скористатись та викрасти авто, проте, проїхавши трохи, чоловік не впорався з керуванням та в’їхав в огорожу. Після цього зловмисник сів на раніше вкрадений велосипед та поїхав додому.

На судовому засіданні Петро Д. повністю визнав свою провину, підтвердив обставини, встановлені під час досудового розслідування та розкаявся. Обоє потерпілих заявили, що не мають претензій до обвинуваченого, оскільки він компенсував заподіяну їм шкоду.

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав Петра Д. винним у викраденні автомобіля й велосипеда та скоєнні ДТП. Чоловіка засудили до п’яти років та одного місяця позбавлення волі. Даний вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності