Дві спортсменки з Львівщини здобули золото і срібло на чемпіонаті Європи з боротьби

Манола Скобельська

Марія Орлевич – чемпіонка Європи з боротьби, Манола Скобельська – срібна призерка

На Чемпіонаті Європи з боротьби, який відбувається у Баку, дві львівські спортсменки здобули золоту та срібну медалі. Про це 25 травня повідомили у Львівській ОВА.

Марія Орлевич здобула золоту медаль, перемігши у фіналі вагової категорії до 76 кг німкеню Лауру Целін Кюн з рахунком 6:0. Манола Скобельська виборола срібну нагороду, програвши у фінальному поєдинку нейтральній спортсменці Єлізаветі Пєтляковій з рахунком 5:9.

“Вітаємо дівчат та їхнього наставника, Заслуженого тренера України Ореста Скобельського. Нагадаємо, що чемпіонат Європи з боротьби триває у Баку. Там також змагаються спортсмени Львівщини Юрій Вовк та Єгор Горо”, – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім'як.

Спортсменів тренує заслужений тренер України Орест Скобельський.