Ув’язнений мешканець Стрия із колонії продав чотири гранати і автомат

ув'язнений

Чоловіка засудили ще на три роки

Залізничний районний суд м. Львова засудив мешканця Стрия Дмитра Ш., який перебуваючи у в'язниці незаконно торгував зброєю та боєприпасами. Про це йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у четвер, 9 травня.

Чоловік продав чотири гранати та автомат

З матеріалів справи відомо, що у вересні 2023 року в'язень, який відбуває покарання у Львівській виправній колонії, у телефонній розмові запропонував своєму співрозмовнику придбати у нього 4 гранати за 1000 гривень за штуку. Чоловік погодився і того ж дня перерахував Дмитрові Ш. на банківську картку 4 тис. грн. Після цього ув'язнений повідомив покупцю координати місця, де заховані гранати — поблизу автомобільної дороги на Львівщині.

Крім того, через місяць, перебуваючи у тій самій в'язниці, обвинувачений у телефонній розмові з іще одним своїм клієнтом запропонував придбати в нього автомат Калашникова за 20 тис. грн. Покупець погодився і того ж дня перерахував гроші на ту саму банківську картку в'язня. Після цього Дмитро Ш. повідомив координати місця в Залізничному районі Львова, де заховав автомат АК-12.

Обвинувачений визнав свою провину

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у скоєному злочині та дав свідчення про обставини своїх злочинів. Він щиро розкаявся і просив суд не карати його суворо. Суд визнав його винним у незаконному придбанні, зберіганні та збуті боєприпасів. При обранні міри покарання суд врахував тяжкість злочину, особу обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, але позитивно характеризується у в'язниці. Суд призначив покарання — 3 роки позбавлення волі.

До цього терміну суд частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, тому остаточний вирок суду — 6 років 2 місяців позбавлення волі. Засуджений може оскаржити вирок в апеляційному порядку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності