Львівська міськрада відсудила у власника незаконного МАФу вартість демонтажу

Вартість демонтажу незаконного кіоску відсудила Львівська міськрада

Незаконно розміщений кіоск з шаурмою демонтувала міськрада, оскільки власник кіоску Юрій Путас не демонтував його самостійно за визначений термін

Львівська міська рада відсудила у власника незаконно розміщеного кіоску вартість демонтажу. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Львівської області, оприлюдненого у понеділок, 6 травня. Власник МАФу, Юрій Путас, не розібрав кіоск самовільно, тому його демонтажем зайнялась міськрада.

Вартість демонтажу кіоску має сплатити його власник

Демонтувати кіоск, що був встановлений без дозвільних документів на площі Галицькій, 10, Юрій Путас мав у період з 28 квітня по 5 червня 2020 року. Однак власник кіоску з шаурмою та, за сумісництвом, співвласник “Галицького ринку” та ПП “Український Медіа-центр”, на вимогу міськради не відреагував і не розібрав добровільно МАФ. Відтак, споруду знесли 14 вересня 2021 року коштом міськради.

Аби відсудити вартість демонтажу кіоску, ЛМР звернулася з позовом до суду і Господарський суд Львівської області повністю задовольнив вимоги позивача.

“Стягнути з відповідача на користь позивача Комунального підприємства Адміністративно-технічне управління 21 600 грн витрат, пов`язаних з проведенням демонтажу тимчасової споруди та 2 684,00 грн понесених витрат на сплату судового збору” — йдеться у судовому рішенні.

До слова, під час демонтування МАФу на у 2021 році, Юрій Путас навіть побився з працівниками “Муніципальної варти”, які мали забезпечити порядок під час демонтажу кіоску. Чоловік вдарив одного з муніципалів в обличчя, мовляв, демонтуючи кіоск працівники почали ламати його майно.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності