21 березня на Львівщині поховають сімох загиблих воїнів

На Львівщині поховають сімох загиблих воїнів

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя в боях з російським агресором

За повідомленням Львівської обласної військової адміністрації, у четвер, 21 березня, на Львівщині віддадуть останню шану сімом захисникам.

Короткі біографії героїв:

Ярослав Облоненко

Народився і проживав у Стрию. Був солдатом, стрільцем 1 стрілецького батальйону. Загинув 17 березня під час виконання бойового завдання від мінометного обстрілу в районі населеного пункту Білогорівка на Луганщині.

Тарас Оприск

Родом із села Гірське Миколаївської громади. Був солдатом, розвідником-навідником військової частини А4056. Загинув 16 березня, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Твердохлібове на Луганщині.

Павло Лінкевич (позивний «Freeman»)

Житель Жовкви. Воїн служив у військовій частині Т0910, обороняв Україну у східному напрямі. Загинув 2 березня 2024 року на Бахмутському напрямку у віці 37 років.

Віталій Дерейко

Житель міста Броди Золочівського району. Він був стрільцем-снайпером десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу. Загинув 10 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Захиснику було 44 роки.

Валентин Король

Житель Червонограда. Проходив службу у військовій частині А7075. Загинув 13 березня на Донеччині.

Вадим Сухоруков

Житель Червонограда. Проходив службу у військовій частині А 0284. Загинув 15 березня на Донеччині. Йому було 25 років.

Павло Пецюх

Народився у Селидовому Донецької області. Проживав у Новояворівську. З 2000 до 2002 року проходив військову службу в армії. З початком повномасштабного вторгнення був призваний на військову службу до лав Збройних Сил. Загинув 16 березня на Луганщині.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності