У МОН вирішили відтермінувати реформування львівських вишів на декілька місяців

Львівська політехніка

У Міністерстві освіти вирішили призупинити процес об’єднати трьох закладів вищої освіти на Львівщині на період вступної кампанії

МОН тимчасово призупинило процес модернізації мережі закладів вищої освіти у Львові на час вступної кампанії. Про це, у середу, 20 березня повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Вступна кампанія стартувала 14 березня

Таке рішення пов'язано із тим, що 14 березня стартувала реєстрація на НМТ (Національний мультимедійний тест), основна сесія якого відбудеться з 14 травня по 25 червня. Після цього розпочнеться активна фаза вступної кампанії 2024.

“Ми розуміємо, що і вступники, і заклади освіти вже активно готуються до вступу. Тож у зв'язку з цим МОН ухвалило рішення у цей період не пропонувати на розгляд КМУ зміни у мережі ЗВО, крім тих, що вже перебувають на погодженні у ЦОВВ”, — пояснили у міністерстві.

Йдеться про три проєкти розпорядження, що стосуються об’єднань ЗВО у Львові, Кривому Розі та Дніпрі. Зокрема, у Львові хочуть приєднати Українську академію друкарства до Львівської політехніки. Також міністерство розглядає можливість об'єднання ще двох львівських вишів — Університету ветеринарної медицини та біотехнологій і Університету природокористування.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності