ЛОВА змінила процедуру оформлення дозволів для виїзду за кордон

Пункт пропуску на західному кордоні України

Йдеться про зміну форми листа на виїзд за кордон чоловіків-водіїв медичних та гуманітарних перевезень

Львівська обласна військова адміністрація змінила процедуру оформлення документів на виїзд за кордон. Йдеться про форму листа для виїзду чоловіків призовного віку, які перевозять гуманітарну допомогу та медичні вантажі. Про це у четвер, 7 березня, повідомили у Львівській ОВА.

Листи не підглядатимуть розгляду у разі недотримання форми звернення

Для того, щоб отримати дозвіл на перший виїзд за кордон, слід заповнити листа за оновленою формою. “Обґрунтування має містити обсяги вантажів, які відповідають кількості транспортних засобів та кількості осіб у пропозиціях для їх перевезення. Також необхідно надати документи, що підтверджують  співпрацю отримувачів та відправників вантажів (договори, меморандуми) в межах такої діяльності з відповідними реквізитами,” — зазначили в ЛОВА.

Щоб отримати повторний дозвіл на перетин державного кордону чоловіками, які вже виїжджали за межі України на підставі рішення Львівської ОВА, слід заповнити листа за іншою формою. Окрім того, з 1 квітня подати документи на виїзд водіїв призовного віку можна лише з використанням е-підпису.

Опісля надсилання листи опрацьовують протягом 10 робочих днів в ЛОВА. Там і приймають рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а потім надсилають інформацію до Державної прикордонної служби України.

Подати документи треба не пізніше 5 робочих днів до запланованого виїзду

Щоб отримати детальнішу інформацію стосовно перетину державного кордону України з метою ввезення гуманітарних вантажів варто звертатись за номером: 096 232 8221.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності