У середу Львівщина попрощається з шістьома загиблими військовими

У середу Львівщина попрощається з шістьома загиблими військовими

28 лютого в останню путь проведуть Романа Леха, Віталія Кириленка, Андрія Тишевського, Михайла Паньківа, Володимира Медвідя та Олексія Помірка

У середу, 28 лютого, мешканці Львівщини попрощаються з шістьома загиблими захисниками. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Роман Лех

Житель села Хишевичі Великолюбінської громади. Воїн захищав Україну в складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Загинув 19 лютого 2024 року від ворожого обстрілу поблизу села Миколаївка Бахмутського району у віці 28 років.

Віталій Кириленко

Народився у Львові у родині військовослужбовця. Після завершення навчання підписав контракт зі Збройними Силами України. Спершу проходив військову службу у складі 704-го окремого полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту, а протягом останнього періоду – 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади повітряного командування «Захід»

З початком повномасштабного вторгнення боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на східному напрямку фронту.

Андрій Тишевський

Львів’янин. З 2007 року проживав у місті Коломия Івано-Франківської області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації воював у складі 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

Михайло Паньків

Львів’янин. Проходив військову службу спершу у Чернівецькій області, а згодом – на Дніпропетровщині у лавах військ зв’язку. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до складу 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Східного.

Володимир Медвідь

Родом із села Вербівчик Золочівського району. Воїн був військовослужбовцем об'єднаної штурмової бригади «Лють», штурмового полку «Сафарі». Загинув 24 лютого 2024 року на Бахмутському напрямку.

Олексій Помірко

Родом із села Новосільці Судововишнянської громади Яворівського району. Був солдатом, розвідник-санітар військової частини А2120. Загинув 14 січня 2024 року біля населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності