Яворівчанка стала чемпіонкою Європи з паверліфтингу

Яворівчанка Софія Станько – чемпіонка Європи. Її землячка Христина Уляник стала віцечемпіонкою.

У Данії триває чемпіонат Європи з паверліфтинг серед всіх вікових груп. Львівщину там представляють Софія Станько та Христина Уляник. Учора, 2 травня, яворівчанки розпочали боротьбу серед дівчат.

Про це на своїй сторінці написав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Христина виборола друге місце у ваговій категорії до 43 кг серед дівчат. Паверліфтерка продемонструвала результат 95 кг у присіданнях зі штангою, 45 кг у жимі лежачи та 95 кг у тязі становій, що дозволило їй зібрати суму 235 кг.

Софія у ваговій категорії до 63 кг виборола перемогу серед дівчат. У присіданнях Софії підкорилась вага 172,5 кг, а у жимі лежачи – 110 кг. В тязі становій результат Софії становить 145 кг. Сума триборства Софії – 427,5 кг.

Спортсменки тренуються під керівництвом тренера ДЮСШ Яворів Віктора Погребінського.

Нагадаємо, двоє спортсменів зі Львівщини вибороли медалі на чемпіонаті України з кікбоксингу. Трускавецькі спортсмени вибороли дві медалі на цих змаганнях.