• Головна
  • Новини Львова
  • Львівська спортсменка виборола «срібло» чемпіонату світу з черлідингу у США (відео)

Змагання проходять у місті Орландо

У п’ятницю, 21 квітня, український дует у складі львів'янки Анастасії-Анни Малошенко та представниці Дніпропетровщини Єлизавети Тимофєєвої здобув срібні медалі 14-го чемпіонату світу з черлідингу.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Змагання проходять в американському місті Орландо. Напередодні українські дівчата вийшли у фінал в номінації Performance Cheer Freestyle Pom Doubles з третім результатом. Натомість 21 квітня в суперництві 10 дуетів-фіналістів стали другими.

Додамо, що 19 річна Анастасія-Анна Малошенко – майстер спорту України. Тренеркою дівчини є засновниця Львівської обласної федерації черлідингу та клубу Lviv Angels Наталія Блажко.

Нагадаємо, нещодавно львів’янка Анастасія Німець виборола «срібло» Кубка світу з кульової стрільби у Перу.