Спортсмени зі Львівщини вибороли дві «бронзи» чемпіонату України з настільного тенісу

Представники Львівщини вибороли медалі у командних та парних змаганнях

З 23 до 26 березня Київ приймає чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. На цих змаганнях львівські спортсмени вже вибороли дві бронзові медалі.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, у командних змаганнях серед чоловіків збірна Львівщини-1 (Віктор та Олександр Дідухи, Олег Біндас, Вадим Солтис, Богдан Когут) в 1/8 фіналу перемогла хмельничан (3:1), у чвертьфіналі збірну Києва-2 (3:2), а у півфіналі з рахунком 1:3 поступилася майбутнім переможцям турніру – першій команді Києва (1:3) й посіла третє місце.

Крім того, «бронзу» в парних змаганнях серед чоловіків виборов Олександр Дідух (в парі з киянином Кирилом Юрченком).

Нагадаємо, у лютому 13-річна спортсменка зі Львівщини перемогла на чемпіонаті України з настільного тенісу серед мінікадетів.