• Головна
  • Новини Львова
  • Львів’янин Віктор Дідух здобув золоту медаль на паралімпійському чемпіонаті світу з настільного тенісу

Львівський параспортсмен Віктор Дідух виборов «золото» на чемпіонаті світу з настільного тенісу. У фіналі він здолав француза Томаса Боавіса.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

У фіналі львівський титулований параспортсмен не залишив шансів супернику з Франції і переміг його з рахунком 3:0. У першому сеті точилася рівна боротьба (14:12), однак в двох наступних українець переконливо довів, що є сильнішим за свого візаві. 11:5 у двох сетах — і Віктор Дідух став чемпіоном світу.

Віктор Дідух — паралімпійський чемпіон, чемпіон Європи, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України.

Спортсмен займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». На Бущині він заснував Академію настільного тенісу, яка є високоякісним тренувальним центром та базою для проведення змагань.

На чемпіонаті світу з настільного тенісу Віктор також виборов «срібло» у парних змаганнях.

Нагадаємо, 11 листопада, Віктор Дідух пробився у фінал змагань. Турнір проходив в Андалусії, Іспанії, і зібрав 326 спортсменів з 51 країни світу.