Львів’янин став віцечемпіоном світу з настільного тенісу серед паралімпійців

Львів’янин став віцечемпіоном світу з настільного тенісу серед паралімпійців

Львів’янин Віктор Дідух та Марина Литовченко з Харківської області дійшли до фіналу чемпіонату світу з настільного тенісу серед паралімпійців в міксті, однак у дуже напруженому поєдинку поступилися представникам Нідерландів — 2:3. Турнір проходить в іспанській Андалусії.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

На шляху до фіналу Віктор Дідух та Марина Литовченко перемогли суперників з Німеччини і Таїланду — 3:0 та 3:1 відповідно.

У такий непростий час дякуємо нашим ЗСУ та радіємо срібній медалі. До чемпіонату світу була дуже непроста підготовка, а суперники також дуже потужні. Попереду у мене індивідуальні змагання. Вони розпочнуться 10 листопада

Віктор Дідух Віктор Дідух

Зазначимо, Віктор Дідух та Марина Литовченко — паралімпійські чемпіони з настільного тенісу.

Додамо, львівський спортсмен завоював срібну медаль Паралімпіади в Токіо з настільного тенісу.