Львів'янини завоювали срібло та бронзу Паралімпійських ігор 2020

Віктор Дідух став призером з настільного тенісу.

Львів'янин Віктор Дідух завоював срібну медаль Паралімпіади в Токіо з настільного тенісу. У золотому фіналі він поступився Чжао Шуаю із Китаю з рахунком 1:3. Матч тривав 34 хвилин. Дідух набрав 43 очки.

До цього українець здолав представників Великої Британії, Нігерії та Китаю.

Додамо, що сьогодні також у настільному тенісі золоту медаль для України виборола Марина Литовченко. У фіналі вона розгромила суперницю із Паралімпійського комітету Росії Маляк Алієву 3:0. Це золото стало 11-тим для України на цій Паралімпіаді.

Андрій Трусов виграв золото та встановив новий світовий рекорд у плаванні на 100 м на спині із результатом 1.08.14.

Ще один львів'янин Роман Павлик здобув бронзу у стрибках в довжину.

Також сьогодні бронзовою призеркою з кулевої стрільби з 10 м стала Ірина Щетник, а ще Андрій Дорошенко виборов срібло у тій же дисципліні серед чоловіків.

Станом на 30 серпня збірна України виборола 12 золотих медалей, 27 срібних та 15 бронзових та посідає п'яте місце у медальному заліку із загальною кількістю 54 медалі.

Нагадаємо,  Львівщину цьогоріч на Паралімпійських іграх в Токіо представляє восьмеро атлетів.