Прокуратура Львівщини викрила підпільний тютюновий цех на Волині

Прокуратура Львівщини викрила підпільний тютюновий цех на Волині

Припинили діяльність підпільної фабрики з виготовлення цигарок

Львівська обласна прокуратура викрила нелегальну тютюнову фабрику, що діяла у Волинській області. За попередніми підрахунками, її виробничі потужності дозволяли виготовляти до 20 тис. пачок цигарок щодоби.

Про це пишуть на сторінці прокуратури Львівської області.

Продукцію зберігали та збували у Львівській та Волинській областях.

За даними слідства, підприємство діяло в одному із віддалених сіл. На фабриці була змонтована професійна лінія підготовки сировини, застосовували високотехнологічне дороговартісне обладнання. Робота з виготовлення тютюнових виробів велась вахтовим методом.

Територія довкола була обгороджена високим парканом. Окрім того, там була встановлена сучасна система сигналізації та відеонагляду. Периметр патрулювала посилена охорона — все це забезпечувало повну секретність об’єкта.

«Прокурори та слідчі, які тривалий час вели спостереження за об’єктом, напрацювали план спеціальної операції щодо проникнення на його територію. Правоохоронці спрацювали професійно — охорона фабрики не встигла вчинити жодного опору», — йдеться у повідомленні.

Під час обшуків вилучено:

  • лінію для виробництва тютюнових виробів;
  • лінію для їх пакування;
  • понад 59 тис. пачок готової продукції;
  • понад 5,5 тонн тютюну, папір, фільтри і комплектувальні матеріали.

Загальна вартість вилученого становить близько 20 млн гривень.

Нагадаємо, 15 липня львівські митники затримали 200 тисяч одиниць (1000 пачок) незадекларованих одноразових електронних сигарет «ELF BAR» загальною орієнтовною вартістю понад 700 тисяч євро.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності