У Львові держслужбовець отримав два роки тюрми за хабар від засудженого

Затримання посадовця «Центру пробації» у Львові. Фото прокуратура

Заступник начальника Залізничного РВФ ДУ «Центр пробації» у Львівській області Орест Ш. ще у 2021 році отримав від засудженого 400 доларів хабаря

Залізничний районний суд Львова засудив тепер уже колишнього заступника начальника Залізничного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області Ореста Шутка. Йому призначили два роки позбавлення волі за 400 доларів хабаря, йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень 21 березня.

З матеріалів справи відомо, що у 2021 році Орест Шутка., перебуваючи на посаді заступника начальника Залізничного РВФ ДУ «Центр пробації» у Львівській області, запропонував засудженому дати йому хабар за вплив на начальника Залізничного РВФ ДУ «Центр пробації». Чоловік обіцяв засудженому посприяти щодо непритягнення його до відповідальності через неприбуття на відмітку в органи пробації.

Засуджений погодився дати Оресту Шутці 500 доларів хабаря, однак потім суму зменшили до 400 доларів. Пізніше у приміщенні Залізничного РВФ ДУ «Центр пробації» у Львівській області, Шутка отримав від засудженого 100 доларів, а за кілька днів — ще 300 доларів.

Заступник начальника Залізничного РВФ ДУ «Центр пробації» у Львівській області свою вину визнав

На судовому засіданні Орест Шутка свою вину повністю визнав. «Пояснив, що засуджений був поставлений на облік в Залізничному районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області. Спочатку він вчасно проходив реєстрацію, а потім пропускав дні реєстрації. При розмові просив не скеровувати справу для скасування звільнення та змінити дні реєстрації», — йдеться у вироку.

Залізничний районний суд Львова визнав винним Ореста Шутку в одержанні хабаря та призначив йому два роки позбавлення волі. Також заступник начальника Залізничного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області має сплатити майже 12 тис. грн за проведення експертиз. Вирок можна оскаржити у Львівському апеляційному суді через Залізничний районний суд Львова.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності