Віталій Ломакович затриманий у справі про розкрадання понад 44 млн грн

військове містечко

Загалом правоохоронці затримали сімох людей, серед них і посадовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного

У середу, 20 березня, правоохоронці затримали сімох людей за підозрою у привласненні понад 44 млн грн бюджетних грошей. Йдеться про відомого львівського бізнесмена, радника міністра фінансів Віталія Ломаковича та посадовців Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Як відомо LVIV.MEDIA з власних джерел у правоохоронних органах, сімох людей було затримано та оголошено їм підозри за фактом заволодіння посадовими особами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та службовими особами ТОВ «Укрстройкомплект» бюджетними коштами на суму 44 млн 347 240 тис. грн.

Йдеться про привласнення грошей під час проведення будівельних робіт з реконструкції у військовому містечку № 81 (військовий ліцей м. Червоноград Львівської області).

Кого підозрюють у розкраданні коштів:

Серед затриманих 20 березня: Віталій Ломакович, Володимир Баб’як, директор ТзОВ «Укрстройкомплект» Єгор Клименко, начальник виробничого відділу ТОВ «Укрстройкомплект» Олег Чубченко, бухгалтерка ТОВ «Укрстройкомплект» — С. Маліцька, старший науковий співробітник факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Юрій Черевко, начальник військового ліцею Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Іван Сивоус.

Зараз правоохоронці проводять обшуки вдома та на місці праці усіх підозрюваних.

До слова, Віталій Ломакович — львівський бізнесмен, власник компанії з управління активами «Оптіма капітал» та низки підприємств, які працюють у сфері будівництва, операцій з нерухомістю та енергетики. З 2020 року Ломакович є радником міністра фінансів.

Після публікації LVIV.MEDIA Спецпрокуратура Західного регіону підтвердила інформацію про затримання. Йдеться про викриття учасників ОЗГ на Львівщині. За даними слідства, організували протиправну схему двоє львів’ян. “Розподіливши ролі і функції між учасниками, спільники вносили до офіційних документів сфабриковані дані про обсяги та вартість виконаних будівельних робіт із реконструкції військового містечка на Львівщині. Після цього фірма-підрядник перераховувала субпідрядним організаціям кошти за роботи, які фактично не були виконанні”, — йдеться у повідомленні.

Усіх було затримано та оголошено про підозри у злочині.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності