За місяць до рекрутингового центру ЗСУ у Львові звернулося майже 300 осіб

За місяць до рекрутингового центру ЗСУ у Львові звернулося майже 300 осіб

Охочі вступити до Збройних сил також можуть знайти вакансії на чотирьох онлайн-платформах

За місяць до рекрутингового центру ЗСУ у Львові звернулося майже 300 осіб. Про це в ефірі програми Радіо Свобода «Свобода.Live» заявив уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Приєднатися до ЗСУ можна кількома способами

Наразі в Україні є п’ять способів добровільно долучитися до армії, наголосив Бежевець. Одним із таких він назвав рекрутингові центри, які Міноборони наразі активно масштабує. «Перший у нас є у Львові. До кінця цього місяця ще кілька відкриється, і найближчим часом ми хочемо охопити всі великі міста України», – розповів представник Міноборони.

За його словами, за місяць до рекрутингового центру у Львові звернулось близько трьох сотень осіб. «Ми вважаємо, що, оскільки це пілот і вперше Міністерство оборони таке зробило, то це безперечно успіх», – розповів Олексій Бежевець.

Він додав, що охочі вступити до ЗСУ також можуть знайти вакансії на чотирьох онлайн-платформах, серед яких Lobby X.

«На сьогодні більш як 8 тисяч вакансій розміщено, від понад 1200 військових частин. Більш ніж 100 тисяч людей відгукнулись на ці вакансії. Тобто ми бачимо великий інтерес до цих питань, і люди дивляться, відгукуються, шукають своє місце в армії», – розповів представник Міноборони.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності