Правоохоронці проводять обшуки у «Львівводоканалі»

ЛМКП «Львівводоканал». Фото з відкритих джерел

Обшуки проводять в рамках кримінального провадження через закупівлю електричного устаткування за завищеними цінами

У середу, 14 лютого, правоохоронці провели обшуки у ЛМКП «Львівводоканал». Обшуки стосуються закупівлі «Львівводоканалом» електричного устаткування за підвищеною вартістю у ТОВ «ЕТА», повідомили джерела у правоохоронних органах у коментарі LVIV.MEDIA.

Правоохоронці встановили, що «Львівводоканал» протягом 2022 — 2023 років без проведення тендеру уклав догори із ТОВ «ЕТА» на понад 25 млн грн. Комунальне підприємство, зокрема, закуповувало генератори.

Джерела у правоохоронних органах повідомили, що представники «Львівводоканалу» змовився із керівником ТОВ «ЕТА». Так підприємство продало «Львівводоканалу» товари за штучно завищеною вартістю. Зокрема, йдеться про комплектний перетворювач частот, який ТОВ «ЕТА» продало ЛМКП «Львівводоканал» за 1,3 млн грн, хоча ціна закупівлі перетворювача складала близько 466 тис. грн.

Правоохоронці встановили, що різниця закупівлі обладнання ТОВ «ЕТА» у постачальників та продажу на ЛМКП «Львівводоканал» складала близько 11 млн грн. Під час обшуків правоохоронці вилучили документи, які підтверджують факти махінацій.

Відомо, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕТА» зареєстроване у 2008 році у Львові. Згідно з даними порталу YouControl, керівником та засновником організації є Ярослав Джала. Основний вид діяльності компанії — оптова торгівля іншими машинами та устаткованням.

Нагадаємо, у листопаді минулого року ЛМКП «Львівводоканал» планували перевірити через тендерні зловживання. Тоді з’явилася інформація, що комунальне підприємство закупило у ТОВ «ЕТА» комплексні перетворювачі частоти за 22 млн грн.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності