• Головна
  • Новини Львова
  • Спортсмен зі Львівщини виборов дві золоті медалі на міжнародних змаганнях з велоспорту серед юніорів

Велоспортсмен переміг у груповій гонці та гонці з вибуттям

Велосипедист зі Львівщини Матвій Хацинський переміг у міжнародному турнірі з велосипедного спорту на треку. Спортсмен виборов дві золоті нагороди. Про це повідомило Управління молоді та спорту Львівської ОДА у неділю, 17 грудня.

Міжнародний турнір з велосипедного спорту на треку відбувся у швейцарському місті Гренхен. Змагання тривали із 12 по 17 грудня.

Студент Львівського фахового коледжу спорту Матвій Хацинський здобув дві золоті нагороди серед юніорів. Спортсмен переміг у груповій гонці та гонці з вибуттям.

Додамо, Матвій Хацинський — восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків. У 2020 році спортсмен став потрійним призером чемпіонату України з трекової програми на шосе.