Спортсменка з Львівщини виборола дві медалі на чемпіонаті світу з пара-армспорту

Чемпіонат світу з пара-армспорту триває у Казахстані. У змаганнях беруть участь понад 1500 спортсменів з 50 країн.

Одразу дві медалі на чемпіонаті світу з пара-армспорту виборола представниця Львівщини Анна Кушнір.

Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Спортсменка змагається серед незрячих армреслерок у ваговій категорії 60 кг. Дівчина родом з Рави-Руської.

“Анна відкрила для себе світ армспорту 7 років тому, коли дізналася про проведення  чемпіонату області. Спочатку змагалась з усіма спортсменами, згодом зосередила свої зусилля на участі в турнірах серед спортсменів з інвалідністю”, - йдеться у повідомленні.

Спортсменка тренується в спортивному клубі «Львівські Леви» та Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі для людей з інвалідністю «Галичина». Її наставник – Богдан Іваницький.

Це вже не перша нагороди Анни на міжнародних змаганнях – вона кількаразова призерка чемпіонату Європи та призерка чемпіонату світу. На торішньому чемпіонаті світу вона також виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

“Аби здобувати такі високі місця на європейських та світових чемпіонатах, дівчина тренується п’ять днів на тиждень”, - наголошують у повідомленні.

У жовтні минулого року Анна Кушнір також  виборола два “срібла” на міжнародних змаганнях – на чемпіонаті світу з армреслінгу, який проходив у Туреччині.