• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові почали будувати соціальне житло для ВПО, які проходять реабілітацію після поранень

У Львові почали будувати соціальне житло для ВПО, які проходять реабілітацію після поранень

Фото: ЛМР

Перший інклюзивний будинок має бути споруджений до травня 2024 року

У Львові на вулиці Миколайчука розпочалось будівництво першого з восьми будинків для поранених внутрішньо переміщених осіб, які проходять реабілітацію. Про це у понеділок, четвертого грудня, повідомила Львівська міська рада.

На вулиці Миколайчука планують звести вісім будинків, де зможуть мешкати 700 внутрішньо переміщених осіб, які потребують реабілітації. У межах проєкту в будинках передбачені одно-, дво- та трикімнатні кампуси, аби люди мали змогу жити в будинку разом зі своєю сім’єю.

Проєкт будівництва соціального житла реалізовується Львівською міською радою за фінансування European Union in Ukraine. Європейська комісія виділила на побудову 19,5 млн євро грантових коштів.

«Перший будинок має бути споруджено до травня наступного року. Наголошуємо на тому, що ці будинки будуть повністю інклюзивні, щоб маломобільні люди могли комфортно проживати і проходити реабілітацію у центрі UNBROKEN, який знаходиться одразу біля об’єкту будівництва», — зазначив Юрій Теліпський, директор ЛКП «Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації».

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності