• Головна
  • Новини Львова
  • Засудженого ексдепутата, якого оголосили у розшук за переправлення ухилянтів, затримали у Львові

Засудженого ексдепутата, якого оголосили у розшук за переправлення ухилянтів, затримали у Львові

Засудженого ексдепутата, якого оголосили у розшук за переправлення ухилянтів, затримали у Львові

Михайло Міхняк понад місяць ховався від ув’язнення

Ексдепутата Михайла Міхняка, якого визнали винним в організації втечі ухилянтів через систему “Шлях” затримали 14 листопада у центрі Львові. Про це повідомило видання NLG. media. Понад місяць він ховався від ув'язнення. Зараз колишній керівник ГО "Корпус сприяння армії" перебуває в СІЗО, де чекає, поки йому оберуть колонію, у якій він відбуватиме покарання.

Михайла Міхняка визнали винним в організації втечі призовників через систему "Шлях”. У червні Самбірський міськрайонний суд призначив йому умовний термін, але прокуратура оскаржила цей вирок. Згодом, 25 вересня, Львівський апеляційний суд змінив вирок на 5 років ув’язнення. Після цього вироку Михайла Міхняка мали б затримати для відбування покарання, проте він перебував на волі.

Ще під час розгляду справи самбірським судом Міхняку змінили запобіжний захід у вигляді застави на особисте зобов`язання, а внесену раніше заставу у понад 107 тис. грн на прохання його адвоката передали на підтримку ЗСУ. Особисте зобов’язання передбачає, що підсудний має прибувати до суду за першим викликом і повідомляти про зміну свого місця проживання.

Після оголошення вироку 25 вересня апеляційний суд передав вирок до самбірського суду, який уже скерував документи для виконання рішення, тобто доправлення засудженого до в’язниці. Процедура є такою, що поліція може шукати засудженого ще протягом місяця (так звані розшукові заходи без заведення оперативно-розшукової справи). Впродовж цього часу Міхняка так і не змогли знайти, тому оголосили у державний розшук. А 14 листопада його таки затримали в центрі Львова

Додамо, Михайла Міхняка визнали винним в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон через систему “Шлях”, внаслідок чого понад 20 чоловіків призовного віку виїхали з України. Викрити цю схему допоміг мешканець села Сприня Самбірського району, який розповів поліції, що Михайло Міхняк брав по 1000 доларів з особи за такі послуги.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності