У Львові збудують новий багатофункційний комплекс: деталі

У Львові збудують новий багатофункційний комплекс: деталі

Новобудови планують звести на вулиці Промисловій

У Львові на вулиці Промисловій, 50-52 зведуть комплекс будівель з громадськими приміщеннями. Тут буде більше 300 квартир, підземний паркінг та громадський простір.

Про це повідомила Львівська міська рада.

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, зараз ця ділянка є порожньою. Раніше тут були склади закладів торгівлі.

«Тут планується формування нежитлової комерційної нерухомості з обслуговуванням населення району, з офісними приміщеннями і так само з житловими квартирами. Тут буде окремий пішохідний двір без автомобілів для мешканців, а  вздовж будівлі буде сформовано вуличний простір. Хотів би наголосити, щоб цей простір був без автомобілів, щоб він використовувався як громадський простір міста. Ми акцентували на цьому у розмові з архітекторами», – зазначив Антон Коломєйцев.

В комплексі передбачено зведення 312 квартир. Буде 231 місце в підземном

у паркінгу та 19 – у наземному.  

На етапі проєктування об’єкту компанія буде погоджувати благоустрій території, на якій планують розмістити мистецькі твори.Також забудовник має намір долучитися до розвитку території з точки зору привітності до тварин, адже поруч є ЛКП «Лев».

Нагадаємо, у Львові на початку серпня курсуватимуть два нові автобусні маршрути №84 і №17. Нові маршрути забезпечать сполучення мешканців Львова і смт Рудно з лікарнею святого Пантелеймона та лікарнею святого Миколая.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності