Львівські санкарі вибороли дві медалі на Кубку націй з санного спорту

Крім того, у жінок в одномісних санках Олена Стецків посіла 10-те місце й також кваліфікувалась на головний старт

У п’ятницю, 13 січня, в латвійській Сігулді відбувся 5-й етап Кубка націй з санного спорту, за результатами якого львівські санкарі пробилися на 5-й етап Кубка світу. Він пройде 14-15 січня у тій же Сігулді.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, у змаганнях чоловіків в одномісних санях «срібло» виборов Антон Дукач. Для 27-річного львів'янина це четвертий подіум в кар'єрі на етапах Кубка націй. А в загальному заліку Кубка націй сезону 2022/2023 львівський санкар посідає третє місце.

Водночас у змаганнях чоловічих екіпажів-двійок тернопільсько-львівський дует Ігор Гой/Ростислав Лавкович завоював «бронзу». Крім того, у жінок в одномісних санках Олена Стецків посіла 10-те місце й також кваліфікувалась на головний старт.

Додамо, що дізнатись результати попереднього етапу Кубка націй з санного спорту можна дізнатись, перейшовши за посиланням.