Санкарі зі Львівщини представляють Україну на Кубку світу в Латвії

8 січня відбудуться змагання чоловіків і командна естафета

Сьогодні, 7 січня, 4-й етап Кубка світу з санного спорту в латвійській Сігулді розпочався зі змагання жінок в одномісних санях.

Про це пишуть на сторінці відділення НОК України у Львівській області.

Серед 27-ми учасниць була єдина українка - Олена Стецків зі Львівщини, яка кваліфікувалася на цей старт, посівши напередодні 10-те місце на етапі Кубка націй.

Сьогодні на головному старті Олена фінішувала 19-ю, відставши за підсумком двох заїздів трохи більше, ніж на 1,5 секунди від переможниці Даяни Айтбергер з Німеччини - олімпійської віцечемпінки 2018 року. Німкені, до слова, підкорився новий рекорд траси в Сігулді у першому заїзді - 41,488.

Після цього відбулися змаганння чоловічих екіпажів-двійок.

Ігор Гой (Тернопільщина)/Ростислав Левкович (Львівщина), які вчора посіли 5-те місце на етапі Кубку націй, сьогодні завершили заїзди на 13-му місці - відставання від переможців з Латвії Мартінс Ботс/Робертс Плуме менше 2,5 секунд. Останні, до речі, двічі встановлювали новий рекорд траси, остаточний час - 41,281.

А в змаганнях жіночих екіпажів-двійок львів'янки Олена Стецків/Олександра Мох не фінішували (DNF).

Завтра відбудуться змагання чоловіків і командна естафета.

Головним тренером збірної України є львів'янин Тарас Гарцула (головний тренер).

Нагадаємо, 6 січня одразу двоє українців опинилися на п'єдесталі етапу Кубка націй з санного спорту в латвійській Сігулді.