Де у Львові зробити тату: ескізи татуювання

тату

Ескізи тату для жінок, чоловіків, військових та закоханих. Читайте також, де у Львові зробити татуювання.

LVIV.MEDIA розповідає, що входить у вартість та як вибрати ескіз для татуювання. Редакція також поділилася ескізами тату для жінок, чоловіків та закоханих. 

Що входить у вартість тату

Вартість татуювання включає витратні матеріали, розмір зображення, складність виконання та кваліфікацію тату-майстра. Ціна найпростішого малюнка в тату-салонах Львова стартує від 400 грн. Деякі салони роблять акції на великі або парні татуювання, а також пропонують знижки для військових. 

Що не можна робити після тату

Татуювання — це втручання в шкірний покрив людини. Тому майстри рекомендують не мочити тату впродовж декількох днів. Також не варто виставляти візерунок на пряме сонячне проміння. Від того, чи будете дотримуватися порад, залежить, як сприйме тату ваша шкіра. Ба більше, татуювання буде стійкішим до зношування. 

Як вибрати ескіз тату

Тату-майстри рекомендують консультуватися перед тим, як переносити ескіз на шкіру. Буває так, що малюнок, який вибрав клієнт неможливо нанести на ту ділянку через те, що його розмір завеликий або шкіра тут надто ніжна. Професійна консультація тату-майстра допоможе зрозуміти, який ескіз, на яких ділянках шкіри зробить процес найменш болючим, а результат найбільш вдалим.

Де зробити тату у Львові

П’ять тату-салонів Львова, які мають більше, ніж 200 відгуків та рейтинг на Google Maps понад 4,5 бали.

Vean Tattoo

Адреса: вул. Івана Франка, 72, Львів

Рейтинг на Google Maps — 4,8

Чому вибирають Vean Tattoo. Це світова мережа тату салонів, для якої клієнт — на першому місці. Салон надає безплатну консультацію та допомога з підбором ескізу для татуювання.

Custom House tattoo studio

Адреса: вул. Костюшка, 3/2, Львів

Рейтинг на Google Maps — 4,9

Чому вибирають Custom House tattoo studio. Це студія тату з європейським обладнанням та брендовими матеріалами. Custom House пропонує художнє тату, корекцію чи перекриття старого татуювання та перманентний татуаж.

Hard Art Tattoo

Адреса: вул. Шевченка, 60, Львів

Рейтинг на Google Maps — 5,0

Чому вибирають Hard Art Tattoo. Одна з найкращих тату-студій за відгуками Google Maps. Кваліфіковані майстри, атмосферна музика та безплатні напої роблять Hard Art Tattoo комфортним та атмосферним місцем для першого та наступних татуювань.

Ескіз тату. Фото з інстаграму Hard Art Tattoo

Lviv Ink tattoo studio

Адреса: вул. Михальчука, 6, Львів

Рейтинг на Google Maps — 4,8

Чому вибирають Lviv Ink tattoo studio. Це львівська студія тату та перманентного макіяжу, яка працює вже 10 років. Тут також доробляють, переробляють та видаляють старі татуювання. Клієнти рекомендують Lviv Ink, бо тут чисто, стерильно та затишно. Майстри студії професіонали, які мають легку руку.

Сьоме небо

Адреса: вул. Гавришкевича, 4, Львів

Рейтинг на Google Maps — 4,8

Чому вибирають «Сьоме небо». Це невелика студія татуювання та пірсингу, яка працює на ринку понад 10 років. Клієнти відзначають професійність та привітність майстрів, а також стерильність та чистоту «Сьомого неба».

Ескізи тату для чоловіка чи хлопця

Ескізи тату для військового

Ескізи тату для жінки чи дівчини

Ескізи парних тату для чоловіка та дружини

Нагадаємо, раніше LVIV.MEDIA розповіло, куди поїхати біля Львова, якщо нема власного авто.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності