• Головна
  • Бізнес
  • У Львові відбудеться міжнародна конференція про надрокористування та інвестиції

У Львові відбудеться міжнародна конференція про надрокористування та інвестиції

У Львові відбудеться міжнародна конференція про надрокористування та інвестиції

Відбудеться захід у онлайн та офлайн форматі

З 2 по 4 листопада у Львові відбудеться Сьома міжнародна науково-практична конференція "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування". У заході візьмуть участь фахівці провідних компаній геологічної, гірничо- та нафтовидобувних галузей.

Учасники конференції мають змогу виступити із своїми доповідями та обговорити актуальні проблеми геологічної галузі й надрокористування. Також на заході обговорять проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України та обміняються досвідом з геологічного вивчення та використання надр.

Серед спікерів конференції буде Роман Опімах - голова Державної служби геології та надр України. Він розповість про сучасний підхід до надрокористування. Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Георгій Рудько виступить із доповіддю про стан та перспективи родовища критичної мінеральної сировини.

Також з доповідями виступлять: Зіновій Козицький - керівник групи компаній "Еко-Оптіма" та "Західнадрасервіс", Максим Богдасаров - член-кореспондент НАН Білорусі та професор кафедри географії і природокористування Брестського державного університету. Іван Гафич - директор з розвідки та перспективного розвитку ТОВ "ДТЕК Нафтогаз", Артем Петренко - виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України, Ірина Супрун - СЕО Геологічної Інвестиційної Групи та Ксенія Оринчак - виконавча директорка Національної Асоціаціії Добувної Промисловості України.

Відбудеться захід у онлайн та офлайн форматі. Місце проведення: Premier Hotel Dnister, що на вул. Матейка, 6.

Взяти участь у конференції офлайн зможуть лише вакциновані учасники з наявним COVID-сертифікатом та учасники, які мають негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до події.

Бізнес

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності