З 1 жовтня в Україні змінилася система виплат субсидій та пільг: деталі

З 1 жовтня в Україні змінилася система виплат субсидій та пільг: деталі

Подавати заяви можна у будь-який сервісний центр ПФУ, незалежно від місця проживання громадян

В Україні почалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Від сьогодні, 1 жовтня, ПФУ буде виплачувати призначені субсидії та пільги.

Про це повідомили у Пенсійному фонді України.

Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

“До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до фонду у електронному вигляді”, - зазначили у ПФУ.

Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення. А від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності.

"Тобто, подавати заяви можна у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян", - додали у відомстві.

Нагадаємо, з 1 жовтня в Україні проведуть перерахунок пенсій.

Додамо, з 1 жовтня у ЦНАПах Львівської області з’явиться 19 послуг у сфері охорони культурної спадщини, архітектури, містобудування та землекористування.

Суспільство

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності