• Головна
  • Бізнес
  • "Ваші cоvid-документи" або як працює King Cross Leopolis з новими обмеженнями

"Ваші cоvid-документи" або як працює King Cross Leopolis з новими обмеженнями

"Ваші cоvid-документи" або як працює King Cross Leopolis з новими обмеженнями

З понеділка у відвідувачів закладів Львівщини вимагають негативні ПЛР-тести чи сертифікати про вакцинацію

Торговельний центр King Cross Leopolis звично вважають львівським, проте офіційно він розташований в Сокільниках, які вже є обласним населеним пунктом. Тож з початку тижня тут діють нові карантинні обмеження.

Lviv.Media відвідало King Cross Leopolis, щоб подивитися, як дотримуються карантинних вимог, та дізнатися, як люди сприймають нові обмеження.

Які обмеження є у торговельному центрі

З початку тижня у магазини, ресторани та розважальні заклади торговельного центру можуть потрапити лише ті відвідувачі, які мають один з документів:

  • жовтий або зелений сертифікат вакцинації;
  • негативний результат тестування на Covid-19;
  • довідку від лікаря про наявність протипоказань до вакцинування.

Для того, щоб відвідати продуктові магазини, аптеки чи магазини, що продають предмети гігієни та першої необхідності, мати ковід-документи необов'язково.

Яка ситуація у King Cross Leopolis

Людей у торговельному центрі небагато. Частина з них носить маски на підборідді, і зовсім непомітно, щоб охорона робила їм зауваження.

Проте на вході до магазинів з одягом, спортивних магазинів та інших закладів дійсно перевіряють відповідні документи. На вході безпосередньо до торговельного центру документи показати не просять.

Юлія, яка тільки що була у кіно в King Cross Leopolis, підтвердила, що covid-документи перевіряли. Жінка показала жовтий сертифікат, що засвідчує отримання першої дози вакцини, і жодних проблем це не викликало.

“Я вакцинувалася лише в понеділок, бо до того двічі хворіла. Зробила щеплення лише через обмеження, а не тому, що боялась захворіти. Також щеплення потрібне було для роботи, бо працюю у сфері торгівлі”, — поділилася відвідувачка.

Щоправда, ці документи ніяк не сканують, достатньо просто показати сертифікат, тест чи довідку у видрукованому вигляді або у додатку Дія.

Як люди реагують на обмеження

Охоронці кількох магазинів розповіли Lviv.Media, що люди реагують на обмеження по-різному. Деякі з тих, хто немає жодного необхідного документу, спокійно розвертаються і йдуть, а з деякими доводиться сперечатися.

“Скаржаться через одного. Хто має сертифікат, заходить, а от ті, хто ні, не дуже гарно сприймають обмеження. Більшість з них не розуміє, чому такі вимоги”, — розповідає Діана, співробітниця спортивного магазину, яка і перевіряє документи.

Дійсно, питань у людей багато. Навіть ті, хто вакцинувався, не до кінця розуміють обмеження.

“Вакцинована чи ні людина може переносити вірус. Чому не пускають без ПЛР-тесту ще можна зрозуміти, бо він показує, чи є вірус чи ні. Негатив обмеження не викликають, більше є питання, навіщо показувати сертифікат про вакцинацію, який нічого не означає, адже людина все одно може розповсюджувати вірус”, — говорить один з відвідувачів торговельного центру Андрій.

Він додає, що його знайомі, які мають магазин у King Cross Leopolis, кажуть, що з такими обмеженнями за тиждень-два їм доведеться виїжджати звідси, бо не буде з чого платити оренду.

Питання бізнесу хвилює ще одного покупця у торговельному центрі. Святослав нейтрально ставиться до обмежень, адже вакцинований, але має питання, що робити бізнесу.

“Я частково підтримую таке рішення, а частково ні, бо незрозуміло, як має справлятися бізнес”, — пояснює чоловік.

Також у King Cross Leopolis, на другому поверсі, працює пункт вакцинації від Covid-19. Цього тижня там можна вакцинуватися від з 13:00 до 19:00 вакциною Pfizer та CoronaVac.

Водночас охочих не так і багато. Черги на вакцинацію не було.

Додамо, відповідальність за дотримання карантинних норм лежить на закладах. Вони повинні контролювати масковий режим відвідувачів та дотримання інших вимог.

Також нагадаємо, що вже з 1 листопада львів'яни теж будуть змушені показувати ковід-документи, якщо захочуть потрапити у магазини, ресторани та розважальні заклади торговельних центрів.

Бізнес

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності