Хто на Львівщині сплачує найбільше податку на землю

Хто на Львівщині сплачує найбільше податку на землю

Йдеться про одних з найбільших компаній області

Назвали п'ять компаній, які є найбільшими платниками податку на землю у Львівській області. Сплачений ними податок складає 20% від усіх надходжень в області зі сплати за землю, повідомляє Львівська облдержадміністрація.

Найбільше податку заплатило державне товариство "Укрзалізниця" - 136 мільйонів гривень. Компанія є монополістом у сфері залізничних вантажних та пасажирських перевезень. Податок на землю вони сплачують із землі, на котрій розташовані колії.

На другому місці - нафтогазовидобувне управління "Бориславнафтогаз". За 9 місяців цього року компанія заплатила 33 мільйони гривень податку. Вона входить у структуру найбільшої нафтовидобувної компанії України – ПАТ «Укрнафта». Підприємство є найбільшим платником податків у місті Борислав.

ПАТ "Миколаївцемент" цьогоріч заплатило 12 мільйонів гривень податку на землю. Працює підприємство з 1950 року та займається виготовленням цементу місті Миколаїв. У 2013 році завод став частиною міжнародної групи компаній у галузі будівельних матеріалів CRH.

Близько 11 мільйонів гривень сплатила мережа ОККО. Офіційна назва компанії ПАТ "Концерн Галнафтогаз". Вона є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні та налічує понад 400 автозаправних комплексів.

ПАТ "Львівобленерго" сплатило 10 мільйонів гривень податку на землю. Компанія постачає електроенергію на Львівщині та забезпечує близько мільйона споживачів світлом.

Додамо, Львівська область підіймається в рейтингу областей України по сплаті податку на землю. За останніх п’ять місяців область перемістилися з 15-го на 11-те місце у рейтингу.

Бізнес

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності