• Головна
  • Відео
  • Які онлайн-послуги будуть доступні у Дії до 2024 року

Які онлайн-послуги будуть доступні у Дії до 2024 року

Які онлайн-послуги будуть доступні у Дії до 2024 року

Однак військовий квиток у Дії навряд чи з'явиться

У 2019 році в Україні презентували результат української діджиталізації — портал та додаток Дія. Зараз Мінцифри активно розвиває застосунок та додає туди нові послуги. Коли українці зможуть скористатися новими функціями розповідає Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації.

"Всі послуги будуть у онлайні до 2024 року. Спочатку вони пройдуть реінжиніринг — замість тонни паперів зробимо невелику кількість полів у діджиталі. Другий момент — існують деякі державні послуги, які втратили свою необхідність, але вони продовжують існувати. Тож реінжиніринг передбачає, що деякі послуги взагалі зникнуть", — зазначив Мстислав Банік.

Субсидії — важлива послуга, на яку чекають українці. За словами посадовця її хочуть зробити у короткостроковій перспективі. Можливо її запустять вже цього року.

Також Мінцифри працює над впровадженням паперового паспорта у Дію. Мстислав Банік говорить, що існує навіть цілий відділ, який займається цим. Паперові довідки будуть у застосунку не зараз, це поступовий процес.

Зміна місця реєстрації онлайн. Посадовець розповів, що ця функція буде доступна для користувачів із дня на день. Наприклад, нещодавно Мінцифри протестувало реєстрацію місця проживання дітей до 14 років, тож зараз вона вже доступна користувачам.Сервіси податкової. Триває робота над цими сервісами, їх понад 300. Навесні запустили сплату єдиного соціального внеску, єдиного податку та е-декларування. На осінньому саміті представлять нову групу послуг.Посвідчення учасника бойових дій. Можливо буде

Документи зчитуватимуть у два способи. У великих компаніях та державних установах за допомогою API (інтерфейс прикладного програмування). Вони інтегруватимуться з Мінцифри по SPK ( набір із засобів розробки, який дозволяє програмістам створювати програми для певної платформи). Таким чином установи можуть зчитувати QR-код у Дії.

Якщо QR-код зчитувати немає змоги, існує набір цифр, який є таким же запитом на копію документів. У випадку, коли інформаційних систем для зчитування документів немає, тоді використовуватимуть Дія.QR.

Повне відео з Мстиславом Баніком дивіться тут

 

Відео

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності