Іспанія проведе навчання для українських військових

Іспанія проведе навчання для українських військових

Навчатиме використанню танків, артилерійських боєприпасів та зенітних батарей

Навчання українських солдатів проходитиме на найбільшому у Європі тренувальному таборі Сан-Грегоріо під Сарагосою.

Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на іспанське видання Infodefensa.

"Перша група з приблизно 20 солдатів прибуде до Іспанії на початку наступного тижня і пройде підготовку щодо поводження з бойовими танками, боєприпасами польової артилерії великого калібру, наприклад, наданими Іспанією, і зенітними батареями. Міністерство оборони підтвердило цього четверга початок навчальної місії на території Іспанії для військовослужбовців ЗСУ", — зазначає Infodefensa.

Українські військові мають прибути до Іспанії літаком ВПС Іспанії, який вилетить до Польщі, щоб забрати їх. Курс навчання триватиме приблизно місяць.

"Таким чином, Іспанія робить ще один крок у підтримці України проти путінської росії. Міністр оборони Маргарита Роблес вже оголосила минулого тижня на засіданні Контактної групи з оборони України, що міністерство запропонувало навчальні модулі для навчання українських військових використанню зенітної батареї, яка також була передана у розпорядження української влади", — інформує видання.

Навчання також дозволить українським військовим краще зрозуміти процедури використання, а також умови зберігання та транспортування артилерійських боєприпасів, які постачає Іспанія. За два тижні Міноборони країни п'ятьма рейсами відправило партію з 1000 повних пострілів великокаліберних артилерійських боєприпасів і розпочало доставку зимового обмундирування та спорядження.

"Зрештою, навчання поводженню з бойовими танками підготує українських військових до використання техніки, яка може прибути до України найближчими тижнями. Слід пам'ятати, що Київ наполегливо запитує танки у таких країн, як Німеччина та Іспанія, парки яких мають на озброєнні "Леопарди"", — зазначає ЗМІ.

Нагадаємо, Іспанія відправила в Україну п’ять літаків з військовою допомогою. Україна отримала від Іспанії боєприпаси для великокаліберних артилерійських систем. Загалом протягом останнього тижня в Україну з авіабаз у Мадриді та Кадісі вилетіло п’ять транспортних літаків, якими переправили 75 піддонів великокаліберних боєприпасів.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності