• Головна
  • Війна
  • На платформі Work.ua відтепер проводитимуть рекрутинг до ЗСУ

На платформі Work.ua відтепер проводитимуть рекрутинг до ЗСУ

На платформі Work.ua відтепер проводитимуть рекрутинг до ЗСУ

Це вже друга компанія, з якою Міноборони уклало угоду щодо набору кадрів до ЗСУ

Міністерство оборони та сайт із працевлаштування Work.ua підписали меморандум про співпрацю. Тепер на платформі проводитимуть рекрутинг до Збройних сил України. Про це у понеділок, 20 листопада, повідомили у Міністерстві оборони.

«Система сучасного підбору кадрів для Збройних Сил України має запрацювати якнайшвидше. Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть. Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно», — повідомила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

Співзасновник та керівник Work.ua Артур Міхно зазначив, що наразі ЗСУ потребують великої кількості спеціалістів із цивільними спеціальностями — це водії, слюсарі, газозварники, будівельники тощо. Завдяки платформі Work.ua підрозділи отримають можливість набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Міхно зазначив, що така співпраця зробить українське військо набагато ефективнішим.

Work.ua — друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Першою організацією, яка підписала договір про співпрацю з МО, стала платформа з працевлаштування Lobby X.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності