• Головна
  • Війна
  • Веде бізнес в Росії: найбільшу в світі алкогольну компанію внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Веде бізнес в Росії: найбільшу в світі алкогольну компанію внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Веде бізнес в Росії: найбільшу в світі алкогольну компанію внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Компанія сплатила понад 12 млн дол. США податку на прибуток до бюджету Росії

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло бермудську компанію Bacardi Limited до переліку міжнародних спонсорів війни. Компанія продовжує вести бізнес в Росії та активно шукає там нових співробітників.

Про це повідомила пресслужба НАЗК.

Bacardi Limitedнайбільша приватна міжнародна алкогольна компанія у світі, її продукція продається у понад 170 країнах. Серед відомих брендів компанії є бренді Baron Otard, D’USSÉ; джин Bombay; ром Bacardi; текіла Cazadores; горілка Grey Goose, Eristoff; віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy й інші напої (Martini, St-Germain, Bénédictine).

Bacardi володіє понад 200 торговими марками, серед яких однойменний з фірмовою назвою компанії ром, який є найбільш продаваним ромовим брендом у світі.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Bacardi оголосила про зупинку експорту в Росію і припинення вкладень у рекламу, але пізніше ця частина допису зникла з її офіційної заяви. Відтак компанія продовжила постачати свою продукцію в РФ на мільйони доларів і шукати нових співробітників, публікуючи оголошення про  вакансії. 

Вихід низки провідних міжнародних власників брендів з російського алкогольного ринку знизив конкуренцію і створив можливості для тих, хто залишився. Так, скориставшись ситуацією, російський підрозділ компанії «Бакарди Рус» імпортував товарів на $169 млн за рік війни в Україні. Згідно з даними на сайті Федеральної податкової служби РФ, виручка «Бакарди Рус» 2022 року зросла на 8,5%, до 32,6 млрд рублів, а чистий прибуток – до 4,7 млрд: це на 206,5% більше, ніж 2021 року (1,5 млрд рублів), податку на прибуток до бюджету агресора сплачено на суму понад 12 млн дол. США.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції занесло китайського виробника Great Wall Motor до списку міжнародних спонсорів війни через подальшу співпрацю з Росією та веденням бізнесу на території РФ.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності