• Головна
  • Відео
  • Чи поверне Україна Донбас — погляд політичного оглядача

Чи поверне Україна Донбас — погляд політичного оглядача

Чи поверне Україна Донбас — погляд політичного оглядача

На YouTube каналі Lviv.Media можна переглянути повну версію інтерв'ю

Вже 7-й рік в Україні триває війна з Росією. Питання повернення Донбасу гостре та болюче. Хтось сподівається, що його скоро повернуть, допоки інші взагалі про це навіть не дискутують.

Lviv.Media поспілкувалось з Денисом Казанським, вимушеним переселенцем та членом Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України та намагалося розібратися чи поверне Україна Донбас.

"Якщо ми кажемо про територію, то частину Донбасу Україна втратила. Проте це не є незвортнім процесом. Завжди можна відшукати знову те, що ти втратив", — говорить політичний оглядач Денис Казанський.

Також Україна втратила тисячі людей, це невідворотно. Однак чи повернемо ми Донбас, на думку Казанського, це відкрите питання. Причиною незворотніх процесів є бездіяльність влади. Натомість місцева еліта Донбасу поширювала антиукраїнські думки, а Росія скористалась цим та напала.

Чи потрібен Україні Донбас? На думку Дениса Казанського потрібен, але є одне "але".

"Не стоїть питання, щоб відпустити Донецьк та Луганськ. Все скінчиться, будемо жити мирно тут, а вони у себе. Це не війна Донбасу за незалежність від України. Це російська експансія проти України. Це війна", — говорить журналіст.

Росія ж не визнає та не погоджується з правом на існування України. Вона, за словами Дениса, заперечує існування окремого українського народу, мови та держави. Тому, навіть відмова від Донецька та Луганська на офіційному рівні не зупинить експансію України.

Повне інтерв'ю з Денисом Казанським дивіться тут

Відео

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності