• Головна
  • Новини
  • Українка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики

Українка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики

Також Україна здобула ще "срібло" і "бронзу" на дистанції 400 метрів з бар'єрами

Марина Бех-Романчук виграла "золоту" медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики-2022 у потрійному стрибку, поставивши рекорд сезону — 15,02 м.

Про це повідомляє "Суспільне".

19 серпня Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи у потрійному стрибку.

На четвертий фінальний день вже у першому стрибку вона показала результат 14.81 метра — новий рекорд сезону у Європі.

Після цього українська легкоатлетка лідирувала упродовж усього фіналу. А у п'ятому стрибку вдруге побила рекорд сезону, стрибнувши за 15 метрів — 15.02 м.

Також Україна здобула ще "срібло" і "бронзу" на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Їхніми володарками стали бігунки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова.

Нагадаємо, львів‘янин Святослав Гудзий переміг на чемпіонаті України з кульової стрільби.