• Головна
  • Україна
  • В ЄС закликали вже в червні розпочати переговори з Україною про вступ

В ЄС закликали вже в червні розпочати переговори з Україною про вступ

Прапори Європейського союзу.

Лист підписали міністри закордонних справ 12 держав євроспільноти

Відразу 12 країн Європейського союзу вимагають розпочати переговори про вступ до блоку з Україною та Молдовою до кінця червня. Як повідомляє РБК-Україна, про це сказано в листі глав МЗС 12 країн ЄС до бельгійської колеги, який є в розпорядженні Euractiv.

Лист підписали міністри закордонних справ Швеції, Чехії, Фінляндії, Естонії, Словаччини, Румунії, Німеччини, Словенії, Польщі, Португалії, Литви та Латвії. Чиновники закликали Бельгію, яка головує в ЄС, затвердити переговорні рамки для України та Молдови, щоб провести міжурядові конференції з двома країнами до кінця червня. Такі конференції означатимуть початок вступних переговорів із ЄС.

За інформацією Euractiv, посли ЄС мають обговорити початок переговорів щодо вступу України та Молдови до блоку 7 червня. При цьому ЄК надасть послам інформацію про прогрес, якого досягли країни у питанні впровадження реформ. Представники ЄС очікують, що дві країни матимуть позитивну оцінку від Єврокомісії.

"Початок переговорів про вступ принесе додаткову мотивацію як Україні, так і Молдові. Враховуючи важку ситуацію в Україні та майбутні президентські вибори і референдум щодо членства в ЄС у Молдові, це підвищило б моральний дух і сприяло б подальшій роботі над реформами в цих країнах", — наголошують очільники МЗС.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності