• Головна
  • Україна
  • На Саміт миру у Швейцарію приїде до 75 президентів різних країн

На Саміт миру у Швейцарію приїде до 75 президентів різних країн

Володимир Зеленський.

США підтвердили участь на найвищому рівні

Вже 106 країн підтвердили свою участь у Глобальному саміті миру у Швейцарії. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками іноземних ЗМІ на полях конференції "Діалог Шангрі-Ла", зазначає Укрінформ.

"Підтверджено 106 країн світу, які будуть на саміті в Швейцарії. На рівні лідерів на сьогодні підтверджено 70-75 президентів. США підтвердили свою участь у саміті на високому рівні, поки ще немає підтвердження президента. Але в будь-якому випадку я думаю, що у нас є шанс, що президент буде. Головне, що США підтвердили участь на найвищому рівні. Що стосується Китаю, то він не підтвердив свою участь на будь-якому рівні", — сказав Зеленський. 

Він зазначив, що Сполучені Штати мають контакти з деякими державами та заохочують їх брати участь у Саміті миру, Китай навпаки, працює над тим, щоб країни не приїжджали на саміт. Зеленський додав, що Україна також запросила на саміт миру і Палестину, і Ізраїль. "Ми запросили всі країни на наш саміт. Ми готові чути кожну думку. Не запрошеними були представники Росії", — сказав Зеленський.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності