• Головна
  • Україна
  • Всі чоловіки віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані в ТЦК — Генштаб

Всі чоловіки віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані в ТЦК — Генштаб

В Україні відбувається мобілізація.

Чоловікам, які вже оновили дані про себе, не потрібно буде ще раз це робити після 18 травня

У Генеральному штабі ЗСУ наголосили, що з 18 травня абсолютно всі чоловіки від 18 до 60 років мають оновити свої дані у ТЦК. Про це в інтерв'ю NV заявив представник Генштабу Збройних сил України, полковник Юрій Глущенков.

Оновлення даних військовозобов'язаних необхідне

"З 18 травня запрацює електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного і резервіста. У громадян буде можливість авторизувати свої дані через електронний кабінет, через візит до ЦНАПу і також безпосередньо до ТЦК. Це буде зроблено з метою розвантаження ТЦК і щоб зробити зручніший спосіб оновлення даних для громадян", — пояснив він.

За словами Глущенкова, це стосується абсолютно всіх чоловіків від 18 до 60 років.

"Законом передбачено, що громадяни віком від 18 до 60 років чоловічої статі зобов’язані оновити свої дані. Незважаючи на те, що він придатний або обмежено придатний, непридатний до військової служби. До речі, обмежено придатні законом 10313 були виключені і зараз громадяни матимуть статус або придатний до військової служби, або непридатний до військової служби. Таким чином ця інформація буде внесена до єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів. Це буде оновлена інформація, вона буде використана ТЦК для виконання заходів мобілізації", — пояснив він.

Юрій Глущенков також зазначив, що ті громадяни, які вже зараз прибувають до ТЦК для оновлення даних, не будуть зобов’язані після набрання 18 травня чинності закону ще раз робити це. Якщо громадянин віком від 18 до 60 років виключений з військового обліку, то йому не потрібно буде приходити для оновлення своїх даних, однак у нього повинен бути військовий квиток з підтвердження факту зняття з військового обліку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності