• Головна
  • Україна
  • Видавали рибальські костюми та просили тис.: затримали організаторів нелегального перетину кордону

Видавали рибальські костюми та просили тис.: затримали організаторів нелегального перетину кордону

Затримання на кордоні

Частину грошей ухилянти мали перерахувати організатором на криптогаманець

На Одещині поліція викрила організаторів нелегального каналу перетину кордону. Про це 19 березня повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Де затримали

Двох організаторів незаконної переправи ухилянтів через кордон затримали за 500 метрів до кордону під час спроби переправити до Молдови вісьмох військовозобов’язаних. Двом затриманим оголосили підозри та взяли їх під варту.

Кого затримали

Організацією процесів займались житель Одеси та раніше судимий за крадіжку і розбій уродженець Донеччини. Чоловіки підшукували клієнтів, які бажали незаконно перетнути державний кордон України. Охочих збирали у групи та вивозили до одного з сіл регіону, де давали настанови щодо подальшого пересування.

Вартість послуг становила 5 300 доларів з особи. Частину коштів - 1000 доларів, клієнти мали перерахувати на криптогаманець.

Як затримали

Поліцейські з’ясували час та місце незаконного перетину вісьмох ухилянтів. Близько 4-ї ранку 14 березня організаторів та ухилянтів у рибальських костюмах затримали у прикордонному селі Градениці за 500 метрів від кордону. Під час обшуків у організаторів переправи вилучили 17 тис. 400 доларів, 3 тис. 250 євро та автомобілі.

Двом організаторам повідомили про підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон України та взяли їх під варту. На ухилянтів склали протоколи за спробу незаконного перетину кордону.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності